Hírek - BrillBird Továbbképzések átmeneti rendelkezések


Kedves Tanulóink, tanulni vágyó vásárlóink! Tekintettel a kialakult helyzetre, illetve a vírus visszaszorítása érdekében változásokat vezetünk be átmenetileg a továbbképzéseket illetően.

 

Kedves Tanulóink!

A kialakult helyzettel kapcsolatban folyamatosan tájékozódunk és tájékoztatunk Titeket.

Mindenkit időben fogunk értesíteni a tanfolyamával kapcsolatosan, legyen szó 1 napos oktatásról, vagy OKJ-s képzésről. Az oktatás mindenkivel fel fogja venni a kapcsolatot a lehető leghamarabb amint tudja. Kérünk Titeket a hatékony tájékoztatás érdekében várjátok meg, míg felveszik veletek a kapcsolatot.

 

A jelenlegi helyzet miatt rengeteg telefonos megkeresés érkezik hozzánk.

Ezért szeretnénk egy kis segítséget biztosítani, hogy különböző ügyekkel kapcsolatban hol tudtok érdeklődni.

Okj-s tanfolyammal kapcsolatos kérdésekben az alábbi telefonszámon tudtok érdeklődni:
06 30 / 462-2276 

 

Egynapos továbbképzések, befizetések, visszautalás ügyekben, pedig az alábbi telefonszámon:

06 30 / 462-2276 

 

 

Átmenetileg a meghirdetett továbbképzések online formában kerülnek megrendezésre. Természetesen dönthetsz úgy, hogy ilyen formában Te nem kívánsz részt venni képzésünkön, kérlek írj e-mailt az oktatas@brillbird.hu vagy az oktatas1@brillbird.hu címre. Természetesen dönthetsz úgy is, hogy ilyen formában mégiscsak jelentkeznél egy továbbképzésünkre, ebben az esetben a tanfolyam teljes díjának befizetésével tudod ezt megtenni.

A képzések zárt Facebook csoportban fognak zajlani, ezek a csoportok illetve a benne található videók 2 hétig lesznek elérhetőek, addig korlátlanul vissza tudod nézni és tudsz gyakorolni. 

Oktatóink felkészültek az ilyen formában történő oktatásra, tapasztalattal rendelkeznek ezen a téren. Technikai képzések esetén magadon fogsz tudni gyakorolni, a kész munkát szintén online - videóhívás formájában tudod az oktatónak megmutatni, így tudják majd ellenőrízni az elvégzett feladatokat.

Amennyiben jelentkeznél továbbképzésünkre, kövesd a következő lépéseket:

1. A BrillBird oldalán, a tanfolyamok fül alatt kattints az általad kiválasztott képzésre, és jelentkezz rá.

 

1.       Írd meg kinek a nevéről utalsz

2.       Írd meg számlázási vagy lakcímedet a számla kiállításához

3.       Küld el e-mail címedet

4.       a tanfolyam díja 12.445- forint/fő

5.       Jelölj be ismerősnek: https://www.facebook.com/oktatas.brillbird.1

6.       Átutalás után bekerülsz egy zárt csoportba ahol nézheted a videókat részletenként

7.       Oklevelet postai úton kaptok

 

 

Befizetés:

Banki átutalással: a cég bankszámlaszámára kérjük átutalni:

Brillbird Europe Kft.: CIB 10700385-66180515-51100005


A közlemény rovatban kérjük, feltétlenül tüntesd fel a képzés időpontját és a jelentkezés során megadott nevedet (Például: 2012.10.26. Minta Kata). Ezek hiányában az érkező befizetéseket nem tudjuk azonosítani.

Külföldről történő utalás esetén is csak forintban történő utalásokat tudunk elfogadni:
Kedvezményezett neve: Brillbird Europe Kft.
Kedvezményezett címe: 1066 Budapest, Ó utca 46. 1/1.
Bank neve: CIB Bank Zrt.
Bank címe: 1027 Budapest, Medve u. 4.14.
IBAN: HU98 1070 0385 6618 0515 5110 0005
SWIFT/BIC kód: CIBHHUHB

 

A közlemény rovatban kérjük, feltétlenül tüntesd fel a képzés időpontját és a jelentkezés során megadott nevedet (Például: 2012.10.26. Minta Kata). Ezek hiányában az  érkező befizetéseket nem tudjuk azonosítani.

Aki nálunk végezte az Okj-s képzést vagy referencia szalonos, annak 8.710 Ft-ot kell utalnia, aki nem rendelkezik kedvezménnyel 12.445 Ft a tanfolyam díja.