Okj-s kézápoló és műköröm építő képzés 32 815 01-Fél intenzív

Oktató: Oktatók OKJ

Tanulj Te is sikeres szakmát, légy Te is a Brillbird csapat tagja! Ha kreatív vagy, szeretsz emberekkel foglalkozni, ha kézügyességed szeretnéd kamatoztatni, vagy ha egy nem hétköznapi munkalégkörre vágysz, akkor nálunk a helyed! OKJ-S tanfolyamaink mind kiscsoportosak, gyakorlatorientáltak, így a siker garantált! A nálunk végzett tanulók a versenyeken kitűnő eredményekkel végeznek, a szakma élvonalában kezdhetik pályafutásukat. A tehetséges tanulóinkat ösztöndíjprogrammal is támogatjuk! Bajnok oktatókkal KARRIERPROGRAMMAL: • A BrillBird-nél OKJ –t végzett műkörmösök 30% kedvzeménnyel vehetig igénybe továbbképzéseinket. • Rendkívül büszkék vagyunk a nálunk végzett tanulóinkra, hiszen olyan tudást sikerül elsajátítaniuk, mellyel remekül megállják a helyüket a szakmában, sőt a szakmai versenyeken is. Nálunk a minőség az első! • A szalon üzleti részét segítő referencia szalon programmal támogatjuk a BrillBird körmöseket. Felnőttképzési nyilvántartási szám: E-001235/2015/A001

A tanfolyam kezdete: 2017-09-12 - 09:00

A tanfolyam vége: 2018-02-06 - 16:30

Képzés helyszíne: Budapest, Ó utca 46.

A tanfolyam díja: 95 000 Ft